IMG_7624

Депутатам Полтавської міськради пропонують виділити 3 млн грн на нові новорічні фотозони та гірлянди для прикрашання центру.

13 жовтня керівник підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Юрій Міщенко презентував можливі пропозиції на засідання депутатської комісії з питань містобудування. За підсумком голосування, не рекомендували розглядати це рішення.

Голова комісії і депутат міськради Олександр Івахов каже, що кількість пропозицій для новорічної ілюмінації та фотозон дозволяє обирати й дешевші пропозиції.

«Презентація це добре, але знову не підготовлені по цінам».

«Знову», бо це питання розглядали на минулому сесійному засіданні. Окрім оновлення ілюмінації «Міськсвітло» пропонує придбати фотозону «Шар» для вул. Соборності за майже 500 тис. грн. Також серед пропозицій – придбання об’ємної фігури «Мішка» висотою майже 6 м орієнтовно за 950 тис. грн. Юрій Міщенко показав депутатам різні пропозиції для оформлення, але не знайшов підтримки у депутатів. Після комісії він видалив матеріали з презентації й сказав: «Будемо без ілюмінації».

Пропозиція виділити 3 млн грн на новорічну ілюмінацію викликала обговорення серед депутатів. Приміром Вадим Ямщиков вважає, що ці гроші краще витратити на техніку для «Декоративних культур».

«У нас немає спецтехніки, що може пересаджувати дерева з великим стовбуром поливальної техніки, проблеми з бензопилами. Їм потрібен хороший трактор, який для міста багато зробить. І це не про півтора місця, а на увесь рік. […] Якщо ми купимо техніку і поставимо під ялинку у стрічці, то це буде найкращий подарунок».

Едуард Волков говорить про завищені ціни пропозицій:

«Ви нам маєте давати пропозиції адекватні у ціні.Ще питання яких ФОПів ви пропозиції ставили. Це були люди. Які балотувалися від "Партії простих людей"».

Юрій Бражник натомість пропонує не купувати ілюмінацію у «турборежимі» й розробити на 2022 рік дорожню карту:

«До цього питання треба підійти раз і замінити. Бачення потрібне цілісне, робити це поспіхом неправильно. На 2022 рік треба розробити дорожню карту, що треба робити і де. Не тільки у центрі, а й в інших районах міста».

Вперше велику новорічну ілюмінацію у Полтаві встановили у 2007 році. Її розмістили на Каштановій алеї, Театральній площі, у Корпусному саду та на вул. Гагаріна та вул. Європейській. До 2017 року значних вкладень в ілюмінацію не було і того ж року придбали ілюмінацію на ялинку.

У 2018 році на 1,5 млн грн придбали святкове шатро для головної ялинки та іграшки на площу.

Loading...