До структури власників телеканалу ̶«̶М̶і̶с̶т̶о̶»̶ «Ц- центральний» увійшла донька співвласника «АТБ» Геннадія Буткевича

Автор: Максим Самойдюк, 3 квітня, 10:25

Фото: До структури власності телеканалу "Ц-центральний" увійшла донька власника "АТБ"


За даними Мінюсту відтепер у телеканалу два власника – Олександр Залужний та Ганна Рибалка, остання є донькою співвласника мережі магазинів «АТБ» Геннадія Буткевича.

Про зміни у структурі власності телеканалу (юридично й досі ТОВ «Студія «Місто») відбулись другого квітня цього року. Про них повідомив полтавський журналіст Ігор Ізотов, посилаючись на сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній Opendatabot.

Інформація збігається з даними офіційного реєстру юридичних осіб від міністерства юстиції. Так, Ганна Рибалка внесла до статутного фонду 14,3 млн грн. Із відкритих джерел відомо, що вона є донькою Геннадія Буткевича.

До 2013 року вона була дружиною нардепа від «Радикальної партії» Сергія Рибалки. У 2017 році він виклав у мережу квітанцію, щодо сплати аліментів, де «засвітив» адресу реєстрації Ганни Рибалки. Адреса збігається з тією, що вказана в структурі власників ТОВ «Студія «Місто».

адреса реєстрації збігається

Зауважимо, що співвласник каналу Олександр Залужний придбав його у березні минулого року за 250 тис. грн. Вже за його часів канал змінив назву з «Місто» на «Ц – центральний» та переїхав до нової студії. На цей час на сайті телеканалу не оновилась структура власників, і Залужний вказаний одноосібним власником каналу.

UPD. Олександр Залужний у коментарі ІВ «Полтавщина» повідомив, що продав канал Ганні Рибалко і вже немає до нього ніякого відношення.

Опублікована: 3 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація