Другий день страйку перевізників у Полтаві: на маршрутах – одні тролейбуси

Автор: Вікторія Баберя, 12 травня, 10:06

Фото: Другий день страйку перевізників у Полтаві


У неділю, 12 травня, приватні перевізники, як і обіцяли, на маршрути знову не виїхали. Містом курсують лише тролейбуси.

Як і в суботу, 11 травня, на маршрути вийшов тільки транспорт КП «Полтаваелектроавтотранс». І то – кількість тролейбусів менша, адже сьогодні вихідний день. А можливо, що менше робочих одиниць транспорту й після учорашніх перевезень (зранку 11 травня заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко зазначав, що через надмірну кількість пасажирів у кількох тролейбусах зламалися двері).

Перевізники вимагають негайного підвищення тарифу мінімум до 6 гривень, а до того не планують виїжджати на лінії взагалі – такої позиції й притримуються. Наразі в Полтаві працює більше 15 перевізників на 66 маршрутах. Більшість з перевізників заявляли:

  • усі водії написали заяви на звільнення – немає кому працювати;
  • вони розпродують автопарки (і великі автобуси, і маленькі маршрутки) – працюють собі на збиток і тому не в змозі обслуговувати місто.

Як учора повідомляв ЗМІСТу Юрій Шевчук, директор ТОВ «Глобус Авто Полтава», якщо найближчим часом буде якесь рішення – ще ж контакти водіїв є, їх можна буде зібрати, поки вони не влаштуються на інші роботи. Якщо втратити момент, то люди влаштуються на інші роботи, і питання стане ще гостріше.

Додамо, питання з підвищенням тарифів на перевезення пасажирів у Полтаві розглядали на засідання містобудівної комісії 10 та 11 травня. Проте, ніякого рішення по збільшенню тарифу не ухвалили – не вистачило голосів аби «протягнути» питання та розпочати процес підвищення тарифів у громадському транспорті на основі попереднього регуляторного акту (5 грн в автобусах, 3 грн – у тролейбусах). Члени комісії попередньо вирішили скликати позачергове засідання на середу, 15 травня, аби знайти вихід із транспортної ситуації в місті.

Тобто, до середи питання точно не вирішиться і перевізники, скоріш за все, й надалі бойкотуватимуть перевезення. Враховуючи це, потрібно розраховувати час, аби вчасно дістатися до місця роботи абощо (йти пішки, або пересідати на вело транспорт).

Опублікована: 12 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація