Двоє військових померли на Полтавщині у перший день року: прощання із захисниками (ФОТО)

Колаж ЗМІСТу. Фото надали в Хорольській громаді
5 січня у Хоролі провели в останню путь двох воїнів. Життя обох захисників обірвалося 1 січня внаслідок хвороб, набутих під час захисту України.
Василь Гордієнко та Петро Бибик померли 1 січня. Про те, що воїнів провели в останню путь повідомили 5 січня у Хорольській громаді.
Василь Гордієнко 10 років присвятив військовій справі
Воїн народився 19 січня 1978 року в місті Хорол. Василь Гордієнко служив на посаді стрільця взводу охорони 1-го відділу Лубенського РТЦК та СП. Він 10 років виконував військовий обов’язок. 1 січня в кардіологічному центрі Полтави, внаслідок хвороб, набутих під час проходження військової служби, захисник помер.

Побратими та колеги згадують його як взірець витримки, відповідальності та непохитної вірності присязі. У захисника залишилися дружина, донька та син.
Петро Бибик помер від важкої хвороби
Воїн народився 30 травня 1972 року. Проживав у Хоролі. Протягом служби Петро Бибик чесно й самовіддано виконував свій військовий обов’язок. Був на посаді майстра відділення технічного обслуговування автомобільної техніки 107-ї реактивної артилерійської бригади ЗСУ.

Побратими та близькі згадують його як відповідальну та витриману людину, віддану справі захисту держави. Життя захисника обірвалося 1 січня внаслідок хвороб, набутих під час проходження військової служби. У нього залишилися дружина та донька.
Поховали захисників на Алеї Героїв Хорола. На їхню честь пролунав триразовий військовий постріл – як символ мужності, честі та вічної пам’яті.
Світла і вічна пам’ять захисникам!
Згадаймо полеглих на війні земляків
Ігор Гончаров народився 6 липня 1994 року у селищі Балахівка, що на Кіровоградщині, нині – селище Інгулецьке. Воїн долучився до війська 16 липня минулого року, а вже 30 грудня життя солдата обірвалося внаслідок артилерійського обстрілу, під час несення бойового чергування в районі Херсону. Тяжке поранення не залишило захисникові жодного шансу на життя, йому навіки 31.
Воїн Вадим Романюк народився він 31 травня 1989 року в Києві. На військову службу воїна призвали 7 травня 2025 року. Свій останній бій воїн прийняв 27 грудня 2025 року.