Голова Нацполіції України представив нового головного поліціянта Полтавської області

Автор: Вікторія Баберя, 14 лютого, 11:50

Фото: Іван Вигівський (Джерело – Національна поліція)


Голова Нацполіції України Ігор Клименко представив нового очільника ГУНП в Полтавській області.

Це сталося у п'ятницю, 14 лютого. Відтепер поліцію Полтавської області очолюватиме полковник поліції Іван Вигівський. Раніше він обіймав посаду першого заступника начальника ГУ НП в Миколаївській області.

Про поліціянта відомо, що службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році з посади слідчого Очаківського міськрайонного відділу УМВС України в Миколаївській області. У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ України. У 2015-2016 роках працював начальником Очаківського відділу поліції, у 2017-му став заступником начальника ГУ – начальника СУ ГУ НП в Миколаївській області. Із середини 2019-го був т.в.о. начальника ГУ НП в Миколаївській області.

UPD.15:10

На брифінгу нового очільника  в приміщенні  ГУ НП в Полтавській області Іван Вигівський повідомив, що вже ознайомився з найбільш резонансними злочинами Полтави. Але хоче розробити детальний план, аби дізнатися подробиці криміногенної ситуації в регіоні, систематизувати роботу.  Зауважив, що його могли призначити керівником будь-якого регіону, але відправили до Полтави.

На брифінгу

Іван Вигівський прийшов на зміну Андрія Замахіна, про ймовірну відставку якого  ЗМІСТ писав раніше. Перед цим, керівну посаду в управлінні обіймав Олег Бех

Пригадаємо, Замахіна призначили на посаду 20 вересня 2017 року. Службу в органах внутрішніх справ Замахін розпочав у 2004 році з посади дільничного інспектора Лубенського міськвідділу міліції. Згодом працював у підрозділах карного розшуку, на керівних посадах територіальних підрозділів. Із 2015 року очолював управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління Національної поліції в Полтавській області, а з серпня 2017 – був заступником начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області. 

Опублікована: 14 лютого 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація