Голова полтавської ТВК заявляє про тиск через рішення щодо відкликання Сергія Луценка

Автор: Віталій Крицький, 9 жовтня, 12:56

Фото: Євген Ніколаєнко (Джерело - poltava.to)


Голова Полтавської міської виборчої комісії Євген Ніколаєнко говорить, що його змушують знищити протоколи засідання від 23 вересня, а також не з’явитися на наступну сесію міськради, де він має оголосити нового депутата, який зайде на місце Луценка.

Пояснимо: у середу, 9 жовтня, стало відомо, що позафракційного депутата Полтавської міськради Сергія Луценка відкликали. Офіційна причина – зрада партійних інтересів (Луценко обирався від Соціал-демократичної партії) під час голосування за відставку першого заступника міського голови Михайла Шевченка. Процес відкликання розпочався ще в 2017 році і тривав більше 2-х років.

Голова ТВК Євген Ніколаєнко на наступній сесії має оголосити нового депутата замість Сергія Луценка. Та, як виявляється, не все так просто: Ніколаєнко говорить, що на нього почали тиснути:

«Я не буду поки казати, хто погрожує, тому що всі ми люди. Якщо ж погрози стануть реальністю, як у Тетяни Паутової, то я зроблю офіційну заяву. Я все ще сподіваюся, що люди схаменуться і одумаються… Тиснуть, щоб я не прийшов на сесію, щоб порвав протоколи засідання тощо. Але я цього робити не буду».

За словами Євгена Ніколаєнка, він намагався попередити всіх членів ТВК про засідання 23 вересня. На комісії був кворум – 10 із 18:

«Я усім телефонував, але не усі беруть слухавки. Регламентом не прописано, яким чином повідомляти членів комісії. Я не зобов’язаний тягнути на засідання силоміць. До нас звернувся депутат від СДП Олександр Кісільов із проханням розглянути документи про відкликання Луценка. Нарешті ми ухвалили рішення. Все що далі – це партійні справи».

Євген Ніколаєнко запевнив, що Сергію Луценку повідомляли про те, що засідання членів ТВК відбудеться 23 вересня (хоча сам Луценко говорить зворотне).

До слова, Сергій Луценко продовжує бути депутатом, поки замість нього не зайде наступний за черговістю. Офіційна процедура має відбутися на наступній сесії за обов’язковою участю голови ТВК.

Опублікована: 9 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація