У Полтаві відкликали депутата міської ради

Автор: Віталій Крицький, 9 жовтня, 09:23

Фото: Сергій Луценко


Процедура відкликання позафракційного депутата Сергія Луценка закінчена.

Про це повідомив голова фракції СДП у Полтавській міській раді Юрій Синяк у середу, 9 жовтня, оприлюднивши у Фейсбуці відповідне рішення з’їзду «Соціал-демократичної партії».

Рішення про відкликання

Таким чином закінчився процес відкликання Сергія Луценко, який почався у вересні 2017 року. Причина – він голосував проти висловлення недовіри першому заступнику мера Михайлу Шевченку ще на сесії 16 червня 2017 року. А відтак не підтримав пропозицію голови своєї фракції Олександра Шамоти.

Так, згідно зі списком партії, найімовірнішим наступним депутатом міськради замість Юрія Луценка стане 40-річний лікар-уролог Віталій Требін (його кандидатуру мають обговорити та представити на черговому з'їзді партії). У коментарі ЗМІСТу він повідомив, що збирається бути депутатом. Наразі він працює у медичному закладі «Медіон».

Віталій Требін

Поки що Сергій Луценко залишається керівником КП «Декоративні культури». Він прокоментував своє відкликання:

«Я дізнався про це годину тому, адже мене немає у Фейсбуці. Я думав, що це жарт. Виникають питання, коли ж відбулася комісія? 23 вересня. Тож у мене питання до голови ТВК Ніколаєнка – чому на комісію не запросили мене, журналістів, членів комісії? Я двом зателефонував, вони й не знали, що були засідання. Не зрозуміла ситуація. Голова ТВК Євген Ніколаєнко слухавку не бере... У суд звертатимусь, адже порушені мої права і закон про статус депутата місцевих рад».

Нагадаємо, у 2017 році стартувала кампанія з відкликання депутатів від СДП Поліщука і Луценка. 6 вересня 2017 року відбулися збори виборців, далі впродовж 20 днів збирали підписи. Однак ТВК у минулому складі відмовилася запускати процедуру, і тоді представники партії «СДП», які її ініціювали, звернулися до суду. Суд постановив скасувати рішення ТВК, і вже 17 травня 2018 року, на засіданні оновленої комісії проголосували за відкликання Дениса Поліщука.  Він судився, але марно. Замість нього до міськради зайшов підприємець Олександр Кісільов.

У серпні 2018 ТВК забрала мандат у члена СДП Ярослава Мартинюка. Замість нього депутатом стала Олена Чірікова-Зоріна.

Опублікована: 9 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація