img_7037-35-copy

14 січня має відбутися позачергове сесійне засідання Полтавської обласної ради. На нього запрошуватимуть керівників газорозподільних фірм та представника Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький 13 січня.

У розпорядженні йдеться, що депутати заслухають інформацію очільників газорозподільних фірм про обгрунтування тарифу на транспортування газу:

  • ПрАТ «Кременчукгаз»;
  •  АТ «Полтавагаз»;
  • АТ «Лубнигаз»;
  • ПрАТ «Гадячгаз»;
  • АТ «Полтаваобленерго».

На нараді з Прем’єр-Міністром України обговорювали підвищення тарифів з 1 січня. Про це пише народний депутат від Полтавщини Олег Кулініч.

Кулініч пише, що в області є різниця у тарифах на транспортування газу від різних газорозподільних підприємств. Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк говорить, що на Полтавщині ситуація перебуває у зоні першочергової уваги, тому вони перевірятимуть обґрунтованість тарифів облгазів.

Відтак, 13 січня проведуть нараду НКРЕКП з «Лубнигаз» де обговорюватимуть проблему з тарифами. Так само працюватимуть з іншими газорозподільними підприємствами області.

4 січня на Полтавщині мітингарі перекрили дорогу Київ-Харків. Люди протестували проти збільшення тарифів на газопостачання. Також в Опішні на Полтавщині почали протестувати проти підвищення тарифів на газ.

9 січня поблизу Полтавської ОДА також відбувся мітинг проти підвищення комунальних тарифів. Цей протест продовжили 11 січня. Причиною протестів стало те, що з 1 січня зростуть тарифи на комунальні послуги.

50 фотографій з мітингу проти підвищення тарифів у Полтаві можна побачити тут.

Loading...