Захисники Олександр М’якота й Олександр Афонін до війни жили та працювали в Лубенській громаді. Життя обох обірвалося поблизу населеного пункту Тоненьке, що на Донеччині.

Про це повідомили в Лубенській міській раді.

Олександр Афонін народився 3 липня 1971 року у Чорнухах, що на Полтавщині. Середню освіту здобував у Лубенській загальноосвітній школі №1. Згодом він здобув спеціальність слюсаря-електромонтажника у Лубенському СПТУ -13. З 1989 по 1991 рік оборонець проходив строкову службу в армії.

До повномасштабної війни воїн працював  у Лубенських ремонтно-механічних майстернях, у ПАТ «Лубно ТБ» та в комунальному підприємстві ЛК ЖЕУ. На роботі чоловік будував та ремонтував.

Також Олександр Афонін любив футбол. Він грав за команди Молокозаводу, «Племсервіс» та «Сула».

На другий день повномасштабного вторгнення воїна призвали на захист від окупантів кордонів України. На фронті він був сержантом із матеріального забезпечення стрілецької роти. 15 березня 2023 року життя українського воїна обірвалося.

Олександр М’якота народився 16 листопада 1972 року в Дебальцевому. Ще в дитинстві разом з родиною він переїхав на Полтавщину в Лубни. Захисник навчався у Засульській школі, пізніше закінчив Войнихівське професійно-технічне училище №53. Там він здобув професію кранівника. 

У мирному житті Олександр М’якота працював у ПМК-4 та на виробництві  різних будівельних фірм. Любив природу, рибалку та гриби. Знайомі згадують його як чуйного, веселого та життєрадісного чоловіка.

З першого дня повномасштабного вторгнення чоловік добровільно став на захист рідної землі. На фронті воїн був першим номером обслуги гранатометного відділення взводу вогневої підтримки.

16 березня 2023 року Олександр М’якота отримав тяжкі травми під час мінометного обстрілу ворога. Унаслідок тяжких поранень український захисник помер.

З обома українськими захисниками попрощаються 19 березня Володимирському майдані у Лубнах о 12:00. Панахида за загиблим відбудеться у Церкві Всіх Святих об 11:00.

Вічна пам’ять та слава українським захисникам.

Loading...