Полтавська міська рада

25 січня на засіданні Полтавської міської територіальної виборчої комісії визнали Олену Денисенко депутаткою замість Ігоря Кислова.

Про це ЗМІСТу відомо з результатів засідання.

Більшість членів виборчої комісії проголосували за визнання депутаткою Полтавської міської ради наступної у списку кандидатки від «Партії простих людей Сергія Капліна». Вона балотувалася на місцевих виборах 2020 року.

Депутата Полтавської міської ради Ігоря Кислова хочуть відкликати за народною ініціативою. Лідер фракції Сергій Каплін каже, що це рішення ухвалили, бо депутат не хоче брати участі у судовому процесі з «Полтаватеплоенерго».

13 грудня «Партія простих людей Сергія Капліна» передала Полтавській міській територіальній виборчій комісії їхнє рішення зі зборів про відкликання.

Каплін пише, що основною причиною для цього рішення стала відмова Ігоря Кислова долучатися до судового процесу з «Полтаватеплоенерго». Також партія має претензії до роботи депутата в Управлінні спорту, тому ініціювали аудит, щоб перевірити закупівлі.

ЗМІСТ намагався зв’язатися з Ігорем Кисловим для отримання коментаря, але на момент публікації це не вдалося. Попри це депутат публічно заявляв, що причиною позбавлення його депутатства є його відмова виконувати накази влади:

«Суть мого відкликання — я не став посіпакою Олександра Мамая, як ним став сам Сергій Каплін. Я хочу сказати, що "ППЛ" йшла на вибори із закликом не допустити Олександра Мамая до влади. Наші виборці це розуміли та підтримували. Але після виборів Каплін вирішив змінити риторику і будь-яка критика Мамая зникла. Навіть більше. У грудні 2021 року я мав намір проголосувати за недовіру Олександру Мамаю. Але тоді Сергій Каплін наполіг на тому, що цього робити не потрібно. Я тоді не прийшов на сесію, хоча потрібно було слухати не Капліна, а своїх виборців».

Детальніше про це читайте тут.

Loading...