317483855_8311227815615816_7457552782519159467_n

Депутата Полтавської міської ради Ігоря Кислова хочуть відкликати за народною ініціативою. Лідер фракції Сергій Каплін каже, що це рішення ухвалили, бо депутат не хоче брати участі у судовому процесі з «Полтаватеплоенерго».

13 грудня «Партія простих людей Сергія Капліна» передала Полтавській міській територіальній виборчій комісії їхнє рішення зі зборів про відкликання.

Каплін пише, що основною причиною для цього рішення стала відмова Ігоря Кислова долучатися до судового процесу з «Полтаватеплоенерго». Також партія має претензії до роботи депутата в Управлінні спорту, тому ініціювали аудит, щоб перевірити закупівлі.

ЗМІСТ намагався зв’язатися з Ігорем Кисловим для отримання коментаря, але на момент публікації це не вдалося. Попри це депутат публічно заявляв, що причиною позбавлення його депутатства є його відмова виконувати накази влади:

«Суть мого відкликання — я не став посіпакою Олександра Мамая, як ним став сам Сергій Каплін. Я хочу сказати, що "ППЛ" йшла на вибори із закликом не допустити Олександра Мамая до влади. Наші виборці це розуміли та підтримували. Але після виборів Каплін вирішив змінити риторику і будь-яка критика Мамая зникла. Навіть більше. У грудні 2021 року я мав намір проголосувати за недовіру Олександру Мамаю. Але тоді Сергій Каплін наполіг на тому, що цього робити не потрібно. Я тоді не прийшов на сесію, хоча потрібно було слухати не Капліна, а своїх виборців».

Нині Полтавська міська ТВК планує зібратися на засідання, щоб визнати депутаткою наступну представницю у списку партії. Це Олена Денисенко, начальниця відділення «Банку Український капітал».

Нинішній склад фракції

Днями обласний Департамент цивільного захисту та оборони очолив Олександр Артеменко, депутат з фракції Сергія Капліна. Відомо, що раніше він обіймав посаду директора міського Департаменту економіки та інвестицій.Також він є депутатом Полтавської міської ради.

Також під час засідання сесії Олександр Мамай завадив голові ТВК оголосити про заміну депутата Юрія Бублика на Оксану Лазаренко. 

Під час обговорення питання щодо заміни депутатів представники опозиції розкритикували відмову Олександра Мамая у наданні слова голові ТВК. Після цього опозиція почала утримуватися від голосування за порядок денний сесії. Тож сесію закрили.

Loading...