Фото ЗМІСТу

Новим заступником начальника Полтавської ОВА став Олексій Бруслик. Департамент містобудування, архітектури та ЖКГ очолив Едуард Рева, а Департамент цивільного захисту та оборонної роботи – Олександр Артеменко.

Про це під час брифінгу 8 грудня повідомив Дмитро Лунін.

Олексій Бруслик відповідатиме за аграрний, екологічний, юридичний і соціальний напрями роботи адміністрації. Відомо, що раніше він очолював Юридичний департамент.

За відкритими джерелами, громадську діяльність Олексій Бруслик почав у Науково-дослідному інституті державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України. Пізніше був на стажуванні в апараті Верховної Ради України. Нині став представником керівництва області.

Едуард Рева очолив Департамент будівництва та архітектури, який сформували завдяки реорганізації департаменту й управління житлово-комунального господарства та енергетики. До цього він очолював управління ЖКГ Полтавської ОДА, а також Подільську районну раду у Полтаві.

Департамент цивільного захисту та оборони очолив Олександр Артеменко. Відомо, що раніше він обіймав посаду директора міського Департаменту економіки та інвестицій.Також він є депутатом Полтавської міської ради.

Раніше ЗМІСТ писав, що у Полтавській ОВА відбулась реорганізація Управління інфраструктури та цифрової трансформації й Управління житлово-комунального господарства та енергетики.

Додамо, що у 2020 році уже відбулася реорганізація п’ятьох департаментів у Полтавській ОДА. Тоді скоротили 5 посад очільників управлінь та департаментів й сформували нову команду.

Loading...