ofeU2oX1puh4aC3Z

Планується реорганізація Управління інфраструктури та цифрової трансформації й Управління житлово-комунального господарства та енергетики.

Про це відомо з розпоряджень начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна.

Реорганізація Управління інфраструктури та цифрової трансформації пов’язане з потребою розділити керівництво напрямками між двома заступниками очільника ПОВА – Ігорем Панченком та Максимом Калініним.

Зараз вони фактично ставлять керівнику одного управління, що не дозволяє виконувати їх ефективно через обсяги роботи. Дмитро Лунін каже, що реорганізація пов’язана з розділенням повноважень, бо нині цифрова трансформація стала одним з пріоритетних напрямків.

Схожа ситуація із житлово-комунальним господарством. Його приєднають до Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики. Лунін уже затвердив склад комісій, що займатимуться реорганізацією.

У 2020 році уже відбулася реорганізація п’ятьох департаментів у Полтавській ОДА. Тоді скоротили 5 посад очільників управлінь та департаментів й сформували нову команду.

Цьому передували аудити підрозділів та критика тодішнього очільника облдержадміністрації Олега Синєгубова, який говорив керівництву Департаментам будівництва, екології та природних ресурсів, обласному управлінню лісового господарства та держпідприємства «Агентство місцевих доріг», що незадоволений їхньою роботою.

Loading...