Rj4Z1PtmQa2EOnk3

Очільник облдержадміністрації Олег Синєгубов незадоволений роботою департаменту будівництва і архітектури, екології та природних ресурсів, обласного управління лісового господарства та держпідприємства «Агентство місцевих доріг».

У понеділок, 16 грудня, після апаратної наради в Полтавській ОДА Олег Синєгубов розповів журналістам, що аудит ДП «Агентство місцевих доріг» триває, і по деяким працівникам вже зроблені кадрові висновки:

«Порушень багато. Є кримінальні провадження, але поки що підозри не пред’явлені. А у нас провину встановлює лише суд. Але ми дивимося не тільки на законність, а й на ефективність. Будемо робити і робимо кадрові зміни. Дуже багато питань було до департаменту будівництва – зараз намагаємося виправити ситуацію. Також до департаменту екології та природних ресурсів, управління лісового господарства».

Щодо департаменту освіти та департаменту охорони здоров’я, губернатор зауважив, що питання поки лише рядові, але перевірка ще триває. Також Синєгубов заявив, що збере пресконференцію, на якій розкажуть результати аудитів:

«Ми вже маємо інформацію. І це не на одну годину».

Пригадаємо, департамент будівництва і архітектури 4 роки очолював Тимофій Голбан. Він подав у відставку 31 жовтня.

Під час свого представлення Олег Синєгубов говорив, що одним із його основних напрямків роботи буде галузь будівництва.

Loading...