Конфлікт Синєгубова і Басана: очільник ПОДА пообіцяв, що відтепер особисто контролюватиме якість доріг

Автор: Віталій Крицький, 2 грудня, 12:37

Фото: Олег Синєгубов (фото Богдана Проскурова)


За словами Синєгубова, до «Агентства місцевих доріг» занадто багато нарікань щодо якості ремонту та утримання доріг, тому відтепер очільник Полтавської ОДА особисто інспектуватиме виконані роботи.

У понеділок, 2 грудня, на апаратній нараді голова ПОДА Олег Синєгубов після доповідей начальників управлінь попросив у присутніх затриматися на кілька хвилин та звернувся до директора ДП «Агентство місцевих доріг» Олексія Басана з питаннями щодо ремонту полтавського відрізку траси Київ-Харків-Довжанський, готовності до зимового періоду, програми будівництва місцевої дорожньої інфраструктури, стану мостів в області.

Басан нагадав, що на минулій сесії Полтавська міська рада виділила 7 млн грн на ремонт доріг, хоча повинна була 10, і сподівається, що фінансування продовжиться. Також планується на цьому тижні вкласти верхній шар асфальту та нанести дорожню розмітку, якщо дозволять погодні умови. До того ж посадовець додав, що піщано-сольова суміш заготовлена в повній мірі, тому область готова до погіршення погодних умов.

Щодо програми будівництва місцевих доріг, то вона готова і на цьому тижні зможе її презентувати. Басан розказав, що ремонт мосту в Засуллі планують закінчити цього року.

Заслухавши відповіді директора ДП «Агентство місцевих доріг», Олег Синєгубов попросив усіх голів ОТГ підготувати ряд питань щодо ремонту доріг:

«Ми з колегами будемо інспектувати ці ділянки доріг. Якщо ви будете звітувати, що вона почищена чи відремонтована, то ми будемо виїжджати. Попередьте своїх працівників, щоб для них це не було несподіванкою».

Після наради Синєгубов додав журналістам, що всі роботи, які виконує «Агентство місцевих доріг», він інспектуватиме особисто:

«Це стосується і капітального, і поточного ремонту, і стану розчищення. Тим більше, я закликаю всю громадськість контролювати. До цього підприємства є дуже багато нарікань. Ми робили моніторинг і вияснили, що якість капітального і поточного ремонту і обслуговування доріг у зимовий період є актуальною для полтавців».

Олексій Басан (фото - пресслужба ПОДА)

Раніше, 18 листопада, на апаратній нараді Олег Синєгубов дорікнув Олексію Басану, що громада не задоволена ремонтом доріг в області. Він анонсував аудит діяльності «Агентства місцевих доріг». Сам Басан запевняв, що не боїться перевірок.

Можна припустити, що такими діями нове керівництво Полтавської ОДА «спонукає» Басана, як представника старої влади, залишити посаду. Адже не маючи реальних причин, його не можуть звільнити.

До слова, Олексій Басан підписав п'ятирічний контракт на керівну посаду в підприємстві в березні 2018 року.

Нагадаємо, нового очільника Полтавської області призначили 12 листопада. Під час першої промови як очільника області, Олег Синєгубов розповів про свої головні завдання. Перш за все, він запланував провести аудит прийнятих раніше рішень на предмет відповідності їх законам та ефективності. Будівництво є одним із основних пріоритетів Синєгубова, як він сам зазначав.

Опублікована: 2 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація