opzzh_3.11.21-2

Протягом червня-квітня 2022 року «Харківспецбудмеханізація-7» заступник начальника міського Управління житлово-комунального господарства Ігор Скорик підписував накладні. За ними підрядник отримав 3 млн 993 тис. грн задарма.

Про це відомо з ухвали Октябрського районного суду Полтави.

27 березня Скорику обрали запобіжний захід. Суддя Лариса Гольник заслухала обвинувачення та захист й призначила підозрюваному домашній арешт з використанням електронного браслету.

Суд над Скориком (Фото – «Суспільне»)

З 1 червня до 31 липня 2022 року Ігор Скорив ставив свої підписи під документами щодо перевірки обсягів виконаних робіт «Харківспецбудмеханізації-7» роботам з актів форми КБ-2в. Своїм підписом він завізував: «Обсяги перевірено згідно договірної ціни та ДСТУ та фактично виконаних робіт». Усі 16 актів перевірки передали до оплати до Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Через ці документи підряднику оплатили завищені обсяги послуг з прибирання вулиць та інших територій Полтавської громади.

null

Під час вибору запобіжного заходу аналізували ризики. Один з них – відмова надавати зразки почерку Ігорем Скориком. Слідчому необхідно довелося самостійно збирати зразки його почерку. Це свідчить про наявність ризику перешкоджання підозрюваним кримінальному провадженню іншим чином.

Суд вважає, що особисте зобов`язання (про яке просив адвокат) не можуть застосувати до підозрюваного, бо цей запобіжний захід вимагає наявності особливої довіри.

ЗМІСТ писав, що Ігоря Скорика підозрюють у службовій недбалості за час перебування на посаді заступника начальника Управління житлово-комунального господарства. За даними слідства, керівництво Управління житлово-комунального господарства уклало договори з харківською компанією.

Фірма мала прибирати вулиці, сквери та паркові зони. Як виявилося, вартість робіт завищували, а підрядник не виконував свою роботу на повну. Натомість до актів виконаних робіт, в рамках минулорічного договору, вносили фейкові відомості щодо спецтехніки і автотранспорту, який не задіювали.

Loading...