4ZVx7t5iSDOsbwUd

Народний депутат Ілля Кива заявив, що очолив полтавську міську організацію партії «Опозиційна платформа – За життя», але юридично поки що не може стати її керівником через те, що Олександр Мамай сховав печатку осередку й не хоче добровільно складати повноваження.

22 жовтня народний депутат від «Опозиційної платформи – за життя», уродженець Полтави Ілля Кива повідомив журналістам ІВ «Полтавщина», що очолив міську організацію партії, планує переформатувати всю партійну структуру та провести набір людей.

До цього міський осередок «ОПЗЖ» контролював колишній міський голова Полтави Олександр Мамай. Раніше, 29 січня, на всеукраїнському з’їзді партії Мамай заявляв, що очолив обласний осередок цієї політсили. На президентських виборах ексмер був довіреною особою кандидата Юрія Бойка по 144-му округу.

У реєстрі структурних утворень політичних партій ГТУ юстиції у Полтавській області, Полтавську міську організацію «ОПЗЖ» досі очолює Тарас Гененко.

ЗМІСТ поцікавився в Іллі Киви, чому майже через 2 місяці після заяви він досі юридично не значиться керівником міської організації політсили. Нардеп відповів, що сталася юридична заминка через те, що Олександр Мамай не віддає печатку:

«Він ховає печатку й бігає від партії, ховається. А також не хоче добровільно складати повноваження. У нього залишилася печатка обласної організації. Тепер нам треба юридично розв'язувати це питання й отримати нову печатку, щоб оновити інформацію в реєстрах. Олександр Федорович повний дурень і лузер, який рано чи пізно сяде до в’язниці».

Також Кива запевнив, що пошук партійців триває:

«Кадри шукаємо, вогонь горить, шукаємо офіс. Усе буде».

Коментар від Олександра Мамая отримати не вдалося, але ми готові надати йому майданчик для висловлення позиції.

Нагадаємо, 5 листопада, у Кременчуці відбулася конференція політичної партії «Опозиційна платформа – за життя» у Полтавській області. На ній головою обласної організації «ОПЗЖ» обрали Олега Сазонова. Заступницею Сазонова призначили Ольгу Барсукову, членкиню ОВК по 145-му округу від Іллі Киви на президентських виборах.

Loading...