mKhDHmouFYrKkFU7

Сьогодні, 2 листопада, в приміщенні Полтавської міської ради відбулося засідання міськвиконкому. Про рішення, які за майже шість хвилин прийняли члени виконавчого комітету, в нашому матеріалі. Засідання тривало трохи більше шести хвилин. Здебільшого розглядали «технічні» питання. На початку міський голова нагородив відзнакою III ступеню Тетяну Веркалець – учительку історії НВК №16 м. Полтави, яка увійшла до […]

Сьогодні, 2 листопада, в приміщенні Полтавської міської ради відбулося засідання міськвиконкому. Про рішення, які за майже шість хвилин прийняли члени виконавчого комітету, в нашому матеріалі.

Засідання тривало трохи більше шести хвилин. Здебільшого розглядали «технічні» питання.

На початку міський голова нагородив відзнакою III ступеню Тетяну Веркалець – учительку історії НВК №16 м. Полтави, яка увійшла до топ-пятірки найкреативніших педагогів країни, що боролися за Національну освітню премію Global Teacher Prize.

«Освіта – наш найголовніший пріоритет. Дійсно, мабуть, нагорода – це гарно, грошова винагорода й квіти – теж гарно. Але, мабуть, визнання викладача – сьогодні це наші оплески, які спонукатимуть її на нові звершення», наголосив Олександр Мамай.

Олександр Мамай та Тетяна Веркалець

Тетяна Веркалець зазначила, що їй дуже приємно, і це не перша нагорода, яку вона отримує з рук міського голови. Вчителька відзначила роботу влади в галузі, побажала мудрих і надалі рішень, а також не забувати про вчителів:

«Мабуть, так, як у Полтаві, учителів і освіту можуть підтримати тільки закордоном. Приходьте до нас частіше з гарними новинами».

Під час засідання члени виконкому прийняли ряд рішень, серед яких надання нової адреси земельній ділянці та об’єктам нерухомого майна по вул. Європейській (з вул. Європейська, 74 та вул. Європейська 74а) та ділянкам, на яких розміщено трансформаторні підстанції «Полтаваобленерго»:

1)   №637, що розташована у Крутому Березі, площею 0,0024 га – нова адреса: вул. Геодезична, 43-Т;

2)   №640, що розташована у Вакуленцях, площею 0,0025 га – нова адреса: вул. Вакуленцівська, 1-Т;

3)   №641, що розташована у Вакуленцях, площею 0,0029 га – нова адреса: вул. Довга, 84-Т.

Під час засідання

Під час засідання підтримали ініціативу міського голови щодо продовження терміну дії договорів оренди, здачі в суборенду та поліпшення орендованих нежитлових приміщень комунального майна міста.

З приводу цього питання, секретар міськради Оксана Деркач заявила про конфлікт інтересів щодо здачі в суборенду ГО «Турбота – 2008» частини нежитлового приміщення по вул. Дмитра Коряка,5.

Рішення міськвиконкому стосувалися і тарифів на постачання теплової енергії для ВП «Полтавське територіальне управління» філії «БМЕС» ПАТ «Укрзалізниця»:

  • тариф на транспортування теплової енергії складатиме – 76,05 грн/Гкал (без ПДВ);
  • тариф на постачання теплової енергії – 1,17 грн/Гкал (без ПДВ).

Також, на засіданні прийняли рішення щодо проведення конкурсу пасажироперевізників. Двом перевізникам-претендентам (ТОВ «Євробус Полтава» та ТОВ «Люкс-Полтава 2009») надали право в конкурсному режимі здійснювати перевезення пасажирів на одинадцяти маршрутах міста.

Крім цього, члени виконкому підтримали рішення щодо інвестування коштів «Полтавпиво» в міський бюджет. Згідно з рішенням, ПрАТ «Фірма «Полтавпиво» інвестує в бюджет Полтави 35 000 грн.

Як пояснила начальниця відділу інвестиційної політики Людмила Стародубова, ці гроші – не благодійний внесок, а обов’язок підприємства як користувача надр.

Людмила Стародубова

Підприємство, за словами начальниці, отримало від облради дозвіл на користування надрами (водозабір), який містить пункт про залучення інвестиції до міського бюджету. Кошти надходять до загального фонду бюджету та йдуть на соціальні потреби населення.

Дозвіл на користування надрами, отриманий фірмою

Якщо одним рішенням бюджет міста поповнився 35 000 грн, то іншим – він зменшився на 106 261 грн. Згідно з рішенням, ці кошти міськрада відшкодує «ЖЕО №2» за технічне обслуговування та електропостачання ліфтів  у вересні  2017  року.

Не забули й про полтавську молодь, відповідно до рішення виконкому, у Полтаві протягом листопада-грудня проведуть конкурс «Молодь року – 2017». Нагородження переможців відбудеться 14 грудня 2017 року в палаці дозвілля «Листопад».

Loading...