zmspz6disarayagm

Управління житлово-комунального господарства замовило у екстехдиректора телеканала «Лтава» Олександра Шейка поточних ремонтів ліфтів на ще майже 300 тис. грн.

Загалом у ФОП Шейко О.Г. замовили 5 послуг, вартістю 290 тис. грн. Звіти опублікували 30 та 31 березня у ProZorro. 

Планують ремонтувати ліфти за такими адресами: 

  • вул. Уютна, 25, п.1; 
  • вул.Ст.Фронту, 30, п.3
  • вул. Уютна, 25, п. 2;
  • вул.Г.Сагайдачного, 8а, п.1;
  • вул. Ракова, 16/28, п.1.

25 березня у Шейко також замовляли за 135 тис. грн поточний ремонт ліфту за адресою вул. Г. Сагайдачного, 8, п.1. 

ФОП Шейко Олександр Григорович – новий фаворит Управління житлово-комунального господарства. Останнє – його єдиний замовник, від якого колишній технічний директор отримав 38 підрядів на понад 7 млн грн. 

Лише протягом грудня – лютого – 29 підрядів на понад 6 млн грн. Усі – на позаконкурсній основі. Допорогові суми дозволили не проводити торги.

Зауважимо, 27 березня на позачерговій сесії міськради депутати проголосували за зменшення витрат на капітальний ремонт ліфтів та перенаправлення коштів на боротьбу з коронавірусом. 

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко тоді сказав, що нові договори поки укладати не будуть. Але уже підписаних це не стосується – надані послуги підрядникам оплатять. Судячи з укладених договорів, поточних ремонтів це також жодним чином не стосується – роботи продовжують замовляти. 

Пригадаємо: раніше ремонтували ліфти комунальники – «Ремліфт». Проте їхню техніку та приміщення тодішній мер Олександр Мамай віддав в оренду. Як наслідок: не маючи можливості виконувати роботи, комунальне підприємство втратило підряди – вони перейшли до окремих підприємців. 

Найзатребуванішим у міської влади був Олександр Олепір — зять депутата Полтавської міської ради Володимира Левченка. ФОП свого часу отримав замовлень на понад 17 мільйонів гривень. Утримує ж ліфти в місті дотичне до цього ж депутата ТОВ «Будкомплект». 

Ремонтувати ліфти у Полтаві, здається, може кожен. Так, міська влада замовляла ремонт, вартістю 160 тис. грн, у студента Полтавської аграрної академії Євгена Дзюбича. 

Нагадаємо, міська влада ремонтує ліфти, але ті після покращення працюють з перебоями. Посадовці вважають, що проблема ліфтів — це проблема мешканців.

Loading...