Казначейство не пропустило закупівлю електромобіля для Полтавської обласної ради

obkladynka-elektromobil-10.2.23

Обласна рада підписала договір на придбання другого електромобіля за 1 млн 760 тис. грн, але грошей на нього немає, бо казначейська служба не пропустила видатки через воєнний стан.

Про це ЗМІСТу відомо з кількох непов’язаних між собою джерел.

Облрада хотіла купити сірий Hyundai Kona Electric TOP 2-tone з літій-іонною батареєю на 64 кВт. На останньому етапі Державна казначейська служба заблокувала придбання автівки, бо під час воєнного стану перелік витрат для органів місцевого самоврядування обмежений.

Закупівлю електромобіля мотивували заощадженням коштів та потребою заміни автопарку, щоб заощадити на бензині.

«Я користуюся особисто. Я вважаю, що цей автомобіль та інші, це майбутнє. По місту це абсолютно той цикл, міський цикл, він є абсолютно економічним. За ним майбутнє. Я всіх закликаю користуватися такими автомобілями», – розповів голова облради під час брифінгу.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький говорить, що однією з автівок користується сам і вважає, що за ними майбутнє:

«Я користуюся особисто. Я вважаю, що цей автомобіль та інші, це майбутнє. По місту це абсолютно той цикл, міський цикл, він є абсолютно економічним. За ним майбутнє. Я всіх закликаю користуватися такими автомобілями».

Гроші на новий електромобіль планували виручити з продажу радянського ГАЗ-14 в автопарку. Його намагалися продати за понад мільйон гривень і за ці гроші купити автівку. Але аукціон не відбувся і Hyundai Kona Electric TOP 2-tone хотіли купити за бюджетні кошти.