Кімоно, сорочки та шорти: 20-річний полтавець створив власний бренд одягу

Автор: Юрій Дрога, 3 вересня, 11:56

Фото: Домашня майстерня Олександра Церковного


ЗМІСТ поспілкувався з засновником бренду tserkovnij Олександром Церковним про те, як власноруч створювати одяг «з душею». 

Вперше ідея шити речі у хлопця з’явилася ще у 2015-2016 роках, а першу річ пошив на початку 2019 року. Саме тоді й з’явився бренд tserkovnij.

Першу річ у митця купив його друг, а потім розповів про це знайомим, які теж прийшли купувати речі. Хоча більшість клієнтів бренду живуть не в Полтаві, Олександр Церковний розповідає, що відчуває себе власником маленької лавки, до якої за розмовами та кавою приходять друзі. 

Увесь одяг полтавець виготовляє у себе вдома і, за його словами,  єдине чого не вистачає в Полтаві – це наявності якісних матеріалів. 

Одяг бренду

«В Полтаві є цехи та ательє, які займаються пошивом одягу. Та таких “самодєлкиних” як я, не знаю»

Церковний вважає, що в Україні є чимало хороших брендів, проте є проблема з платоспроможністю людей. На його думку, хороший одяг має коштувати дорого, тому він планує розділити продукцію бренду на три рівні: базовий, середній та повністю ручну роботу. 

Олександр Церковний нічого у далекій перспективі не планує і це дає йому можливість  бути готовим до різних змін:

«Наприклад, попри коронавірус цей рік став золотим для мене. Я нарешті відчуваю фундамент, більш-менш знаю куди прямувати далі та який вигляд матиме бренд в найближчі пів року»

Дизайнер вважає, що його бренд для людей зі смаком, які цінують ручну працю. Церковний каже, що незабаром у його колекції з’явиться багато нових речей. Слідкувати за новинками бренду можна в іnstagram-сторінці.

Нагадаємо, ЗМІСТ нещодавно писав про полтавця, який виготовляє натуральну косметику.

Також, про полтавку, яка виготовляє крафтове мило можна прочитати тут

Опублікована: 3 вересня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація