Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – СБУ

Ексучителька хімії та біології школи №4 під час уроків пропагувала серед дітей війну й вихваляла росію. Учні 10 класу записали це на відео й правоохоронці почали розслідування, що завершилося вироком для колишньої освітянки.

Жінка отримала умовний термін на 4 роки. Про це відомо з вироку Октябрського суду Полтави від 20 жовтня.

На онлайн-уроках вчителька розповідала учням 10 класу про те, що окупація частини території України була правильним кроком з боку росії. Вона виправдала це тим, що «они хотели федеративности, пусть они были бы федеративными республиками». Разом з тим уроки колаборантка проводила російською мовою, попри закон про державну мову.

В іншому відео вона роздумує про дії російських військових та загрозу взяття ними Лівобережної України, зокрема Полтави, Ізюма, Харкова та Києва. Також вона розповідала про можливість розробки біологічної зброї на території України. Учні записали уроки на відео, тому провину вчительки вдалося довести.

30 червня викладачку звільнили у зв`язку із закінченням строку трудового договору, а не за статтею. 18 серпня вчительці оголосили про підозру у тому, що вона виправдовувала збройну агресію рф проти України, визнавала правомірною окупацію частини території України та вихваляла окупантів.

20 жовтня її засудили до 4 років позбавлення волі, але вирок пом’якшили до умовного терміну.

Loading...