Вул. Світанкова у Полтаві (Джерело – poltava.to)

Пропозиція ТОВ «Хозхімсервіс» була найбільш вигідною економічно, але не відповідала вимогам технічної специфікації.

Про це йдеться у рішенні тендерного комітету Управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради від 18 червня. 

Також ТОВ «Хозхімсервіс» не надав локальний кошторис, тому замовник ремонту дороги дискваліфікував учасника. Ця компанія пропонувала відремонтувати дорогу на вул. Світанковій за 3 млн 817 тис. грн.

У торгах беруть участь такі компанії:

Як пише видання «Полтавщина», на вул. Світанковій розташований маєток Олександра Мамая, де живе родина міського голови Полтави. Журналісти пишуть, що цю дорогу намагалися відремонтувати коштом міста уже 3 роки.

Перший заступник міського голови Полтави Валерій Пархоменко 20 травня розповідав, що для влади наразі пріоритет ремонту дороги на Огнівці. Вул. Світанкова та Ювілейна теж є в переліку на ремонт на 2021 рік, але вони не є пріоритетними для міста наразі. Попри це, УЖКГ замовляє роботи на вул. Світанковій одними з перших.

У тендерній документації йдеться, що на вартість впливає якість робіт, які запланували. Підрядник матиме влаштувати трубопроводи, зливоприймальні колодязі, укріплювати та підсилювати проїзну частину, зайнятися благоустроєм вул. Світанкової.

Loading...