КП «ЖЕО №2» вчетверте оголосило тендер на техобслуговування ліфтів на 2020 рік – очікувана вартість 15 млн грн

Автор: Максим Самойдюк, 20 грудня, 10:47

Фото: Обслуговування ліфтів обійдеться в 15 млн грн (фото ЗМІСТ)


Комунальне підприємство «ЖЕО №2» оголосило вже 4 поспіль у цьому році тендер щодо технічного обслуговування ліфів у багатоповерхівках міста. Перші три торги не відбулися.

Відповідне оголошення на порталі ProZorro опубліковане 18 грудня 2019 року. Згідно з текстом оголошення, безпосередньо торги мають відбутися 24 лютого, а орієнтовна вартість робіт складає 14,9 млн грн.

Це вже 4 спроба поспіль провести торги на 2020 рік – три до цього відбулись невдало. Загалом ж для КП «ЖЕО №2» це вже 6-та спроба провести тендер на обслуговування ліфтів у будинках Полтави (після «смерті» власного КП «Ремліфт»).

У 2018 році два тендери (на 2019 рік) поспіль провалились через те, що на нього заходив лише один учасник – ТОВ «Будкомплект», яке близьке до депутата міськради від партії «Совість України». Тоді, комунальники отримали право укладати договір напряму з ким бажають. Так, договір й уклали з тим же «Будкомплект».

У цьому році з тендерами (вже на 2020 рік) знову не склалося. На перший оголошений тендер ніхто не прийшов. На другий прийшло 5 учасників, але в одному з будинків, яке згідно з тендерним завданням мав обслуговувати переможець торгів, мешканці утворили ОСББ. Таким чином тендерна документація стала невідповідною й тендер переоголосили.

І хоча на останньому ще не відбулися торги, але ще на етапі прекваліфікації місто відхилило одного з двох охочих учасників (до речі, саме вищезгаданий «Будкомлект»), тому аукціон не відбудеться. Не очікуючи його КП «ЖЕО №2» оголосило новий тендер.

Раніше ЗМІСТ писав про проблему ремонтів ліфтів та про тих, хто здійснює цей ремонт.

Опублікована: 20 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація