Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Фото Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства

У країні триває реформування лісової галузі, за підсумком якої постане єдина компанія «Ліси України» з централізованим управлінням.

Про це ЗМІСТу 23 листопада розповіла прессекретарка Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Лілія Гнатенко.

У результаті реформи мають створити дев’ять регіональних офісів лісового та мисливського господарства та регіональні управління замість існуючих 24 обласних управлінь Держлісагентства. 158 лісогосподарських підприємств з усієї України увійдуть до складу нової державної компанії «Ліси України».

Наразі на Полтавщині працюють 4 державних лісогосподарських підприємства. Вони будуть функціонувати як місцеві філії державного підприємства «Ліси України». Реформа передбачає створення регіонального офісу, який працюватиме на дві області – Полтавську та Харківську з центром у Полтаві. Також буде регіональне управління у Харкові, яке функціонуватиме на дві області.

Нагадаємо, що право користування мисливськими угіддями Новосанжарського лісгоспу хочуть припинити. Їх хочуть забрати для подальшого перерозподілу суб’єктам господарювання у галузі мисливського господарства в межах реформи.

Loading...