Ltava Attack Series. У Полтаві на швидкість змагалися більше півсотні пілотів з усієї України (ФОТО)

Автор: Каріна Тютюнник, 15 квітня, 18:33

Фото: У Полтаві відбувся перший етап серії кільцевих гонок


Сьогодні, 15-го квітня, на картодромі «Лтава», що по вул. Комарова, 1, відбулося відкриття сезону національної серії кільцевих гонок «Ltava Attack Series». На змагання приїхали більше шістдесяти пілотів з усієї України.

Як розповідає організатор національної серії України з TimeAttack «Ltava Attack Series» Андрій Приходько, в офіційному статусі під егідою Автомобільної федерації України змагання проводять вже третій рік. Цього року беруть участь більше шістдесяти гонщиків:

«Пілоти з’їхалися з усієї України, всього 66 учасників. Нажаль, протягом тренувань і кваліфікаційних заїздів сім автомобілів зійшли. За зиму було дуже багато допрацювань технічних, перші тести показали слабкі місця у автомобілів».

Перший етап кільцевих гонок у Полтаві

Перший етап кільцевих гонок у Полтаві

На «Ltava Attack Series» визначають переможця за кращим часом кола. Залежно від класу автівки, а їх на гонках шість (три – для моноприводу, три – для повного приводу), визначать по три призери. Нагородами для них стануть кубки і призи від партнерів: талони на пальне і грошові сертифікати.

Перший етап кільцевих гонок у Полтаві

Андрій Приходько говорить, що з кожним роком прагнуть підвищувати рівень організації змагань. Так, цьогоріч вдалося залучити партнерів, які допомогли з інформаційною кампанією. В результаті трибуни заповнені вщерть.

Полтавці прийшли подивитися на змагання

Полтавець пан В’ячеслав говорить, що на гонки приходить не вперше та теж відзначає, що цього року глядачів значно більше:

«Я тут часто буваю, вчора у місті бачив, у них презентація була, це дуже добре, думаю, саме тому сьогодні так багато глядачів».

Перший етап кільцевих гонок у Полтаві

Перший етап національного сезону кільцевих гонок

Перший етап сезону національної серії кільцевих гонок

Перший етап кільцевих гонок у Полтаві

Серед глядачів можна було побачити і цілі родини. Так, полтавка Ірина, яка на гонки прийшла з чоловіком та двома синами, говорить, що на такі змагання ходять щороку:  

«Це подобається особисто мені і дітям, думаю також, тому що це такий якийсь драйв, адреналін, які, нажаль, у звичайному житті не завжди вистачає. А тут є якісь емоції, щось нове, якийсь розвиток, динаміка і до того ж цікаво спостерігати за водіями, як їм вдається керувати такими складними машинами та й взагалі приємно помилуватися гарними автомобілями».

Після нагородження кращих пілотів організатори влаштували серед глядачів розіграш призів. Також, кожен охочий мав змогу сфотографуватися з гонщиками.

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 15 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація