img_9223

Кореспондентка ЗМІСТу побувала на кількох дільницях у Полтаві і поспілкувалася з головами дільничних комісій.

На дільниці на вул. Небесної Сотні, 9/17 кажуть, що виборців значно менше, аніж було у першому турі. Голова ДВК каже, що до 11 ранку встигли проголосувати 84 людини. Усього на цій дільниці очікують понад 1,5 тисячі виборців. Тут не виявили жодного порушення виборчого процесу, чи карантинних вимог, але кажуть, що «людей значно менше приходить».

Для прикладу, у містах, де другий тур відбувся 15 листопада, явка становила 24%. На схожу явку очікують й на багатьох дільницях у Полтаві.

У Полтавському національному педагогічному університеті теж працює виборча дільниця. Тут також очікують невисоку явку. Секретар ДВК каже, що мають бюлетені для понад 2 тисяч виборців. Станом на 11:40 тут проголосували 140 людей, але жодного порушення не виявили.

На виборчій дільниці в ОЦЕВУМі виборцю не видали бюлетень, бо він не захотів зняти маску, щоб його могли ідентифікувати. Він сказав, що не може зняти маску, бо може так захворіти на коронавірус.

Голова дільничної виборчої комісії в ОЦЕВУМі каже, що станом на 12:00 у них проголосували 186 людей. На дільниці очікують на майже 2 тисячі виборців, але кажуть, що явка нижча, аніж у першому турі.

Також на дільницях працюють кабінки для людей з ознаками хвороби, але ними користуються рідко.

Кореспондентка Юлія Шинкар

Loading...