МАФ на Стрітенській знову намагаються знести – відновили розгляд справи у суді

Автор: Анастасия Мацько, 30 червня, 17:41

Фото: МАФ на вулиці Стрітенській


Кіоск на перехресті Стрітенської та Небесної Сотні, що належить ФОП Олені Дрозд, намагаються демонтувати ще з листопада 2018 року. Тимчасово розгляд справи щодо знесення призупиняли. Адже власниця оскаржувала те, що її оштрафували. Нині суди відновили. 

19 квітня 2019 року ухвалою Господарського суду Полтавської області зупинили розгляд справи щодо демонтажу. Адже тоді Олена Дрозд фігурувала в іншому провадженні – намагалася оскаржити штраф у 510 грн. Цю справу розглядали в Октябрському районному суді. 

25 листопада 2019 року постанову про стягнення штрафу визнали протиправною та скасували, провадження закрили. Патрульні не погодилися з таким рішенням суду. Вони оскаржили ухвалу в Другому апеляційному адмінсуді, колегія суддів якого вирішила: задовольнити скаргу та скасувати рішення Октябрського районного суду, відмовити в задоволенні вимог ФОП Дрозд.

Отже, коли провадження про адміністративне правопорушення закінчили розглядати в лютому 2020, відновили розгляд справи щодо демонтажу. Перше підготовче засідання призначили на 15 липня

Нагадаємо:

Опублікована: 30 червня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація