photo_2021-09-24_13-07-22

Голова Полтавської громади Олександр Мамай оголосив про закриття сесії після того, як депутати не дали голосів за порядок денний і з другої спроби. За питання опалення 109 мікрорайону готові були голосувати всі фракції, але вимагали виключити з проєкту рішення інші видатки та поставити на голосування проєкти рішення інших депутатів.

Про це відомо з засідання Полтавської міської ради, що відбулося 24 вересня.

За майже 3 години засідання не ухвалили жодного рішення. Олександр Мамай проігнорував пропозиції депутатів та спробував поставити на голосування тільки чотири питання щодо 109 мікрорайону та опалення:

  • «Про надання згоди про передачу майна» – передачу котельні у Супрунівці на баланс «Полтаватеплоенерго»;
  • «Про внесення змін до показників бюджету Полтавської міської територіальної громади» – виділення 16 млн грн ТОВ «Полтаватепло» для початку опалювання у 109 мікрорайоні;
  • «Про питання реалізації права учасника ТОВ Полтаватепло» – про визнання співзасновником підприємства заступника міського голови Євгена Рички;
  • «Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської міської територіальної громади на 2021-2025 роки» – перерозподіл коштів на «Полтаватепло», комунальні підприємства та проєкт реставрації хати-музею Патріарха Мстислава».

Коли Олександр Мамай поставив на голосування порядок денний, 17 депутатів проголосували «за», 1 був «проти», а ще 22 не проголосували взагалі.  Таке голосування показало, що коаліція довкола міського голови «похитнулася».

Loading...