hGQ6XmLYvzpagXT1

Управління капбудівництва міськвиконкому на порталі Рrozorro оголосило тендер на 11 млн 461 тис. 248 грн на реставрацію пам’ятки історії та архітектури місцевого значення Полтавської СШ І-ІІІ ступенів № 3.

Необхідність виділення коштів на проведення додаткових робіт пояснив начальник управління капбудівництва Володимир Годня:

«У нас виникли додаткові роботи проведені реставрацією. Це були кошторисні залишкові роботи, які передбачають, в основному, роботи по фасаду».

Згідно з тендерною документацією, підрядник повинен буде:

  • вирівняти та пофарбувати стіни;
  • заповнити тріщини герметиком;
  • навішити водостiчні труби;
  • улаштувати жолоби;
  • реконструювати ґанки;
  • замінити вікна тощо.

Подавати свої пропозиції учасники можуть до 4 квітня, аукціон стартує вже наступного дня.

Загалом, перші реставраційні роботи школи №3, що по вулиці Чорновола, 4, розпочали ще влітку 2017 року. Цим за майже 19 млн грн займалося ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс», яке належить депутату обласної ради Ігорю Горжію.

Потім 27-го квітня 2018 року оголосили про проведення відкритих торгів на реставрацію приміщень, внутрішніх інженерних мереж та благоустрою території цієї школи. Необхідність цього пояснив Володимир Годня:

Очікували заплатити за роботи не більше 23 млн 100 тис. грн. За результатами аукціону перемогла пропозиція знову ж таки ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс», що запропонувало 22 млн 704 тис. 226 грн. Окрім заміни опорних балок, згідно з техзавданням проекту підрядник до грудня 2019 року має замінити двері та підлоги підвалу, облаштувати пандус та вхід до підвалу, прокласти трубопроводи на опалення, каналізацію, вентиляцію. Крім того, передбачена заміна електрообладнання, системи телефонізації, комп’ютерної мережі, благоустрій території.

«Коли оголосили перший тендер, розробили документацію, розпочали демонтажні роботи, то з’явилися роботи, які не були передбачені. Ми виявили гнилі балки, необхідність зміни перекриття під підлогою на першому поверсі тощо. У результаті виникла така ситуація, що ми оголосили другу чергу реставрації й наразі працюємо за двома кошторисами».

Нагадаємо, наприкінці лютого, управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому оголосило торги на ремонт двох закладів освіти на близько 15 млн грн. Зокрема, тендер на 7 млн 926 тис. 708 грн на капремонт школи на бульв. Богдана Хмельницького, 20 та на 7 млн 5 тис. 182 грн на капремонт закладу на вулиці Шевченка, 19.

А також оголосило тендери на капремонт ЗОШ І-ІІІ ступенів № 30 (по вул.Курчатова, 16/12) та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 (по вул. Низовій, 8). Очікувана вартість капітального ремонту з улаштуванням теплоізоляції частини фасаду ЗОШ №30– 12 млн 568 тис. 369 грн, а школи № 22 – 2 млн 310 тис. 97 грн.

Loading...