На літературній барахолці #літерафест полтавці зібрали понад 10 тис. грн для онкохворих дітей

Автор: Наталія Норіцина, 2 жовтня, 10:55

Фото: Одна з інсталяцій на книжковій барахолці (Джерело - соц. мережі)


Цієї суботи, 30 вересня, у Полтаві відбулася інтелектуальна літературна барахолка ітерафест. Учасники акції зібрали та вже передали на благодійність майже 11 тис. грн.

На барахолці можна було придбати найрізноманітніші книги: починаючи з класичної української та зарубіжної літератури і закінчуючи творами для дітей. Поруч на стендах стояли ретро-видання і новенькі, ще не відкривані примірники. Окрім друкованих видань полтавці продавали вінтажні речі та хенд-мейд вироби. Можна було придбати навіть домашнього улюбленця. Головна умова для всіх учасників акції – частину виручених коштів продавці повинні були передати на благодійність.

На барахолці були представлені найрізноманітніші книги (Джерело – соц. мережі)

Ініціаторами проведення літературної барахолки стала команда ТРЦ «Київ» та незалежне мистецьке об’єднання Magnum Opus.

Виставляли книги на барахолці близько 30 полтавців. Серед організацій, які долучилися до акції, – ГО «Полтавська Платформа», ГО «Нова Полтава», IT-школа Beetroot Academy, PR-агентство Yoda Consult. Спочатку долучитися до акції планувала більша кількість часників, але у зв’язку з погодними умовами дехто не зміг узяти участь у барахолці. Проте організатори зазначають, що більш цінною є не кількість учасників, а їхня відданість справі. Не зважаючи на низьку температуру повітря та пронизливий вітер, учасники акції не піддавалися на вмовляння організаторів іти додому грітися і залишалися продавати книги до самого вечора.

Учасники барахолки продавали книги до самого вечора (Джерело - соц. мережі)

Частина людей, які не змогли самостійно взяти участь у барахолці, передавали книги організаторам, а на барахолці їх продавали волонтери. Придбати видання міг кожен охочий, вкинувши гроші у скриньку для пожертв. Усі кошти, виручені від продажу цих книг, передали на благодійність.

За день акцію відвідали близько 2,5 тис. полтавців. Скільки всього продали книг, сказати важко: лише зі стенду Yoda Consult було продано понад сотню видань.

Окрім безпосередньо продажу книг, на учасників барахолки чекала і музично-літературна програма. Присутні протягом цілого дня мали змогу насолоджуватися виступами полтавських поетів, музикантів та театральних колективів. Також у рамках #літерафесту відбулися презентації книг сучасних українських письменників:  «Хвоя» Павла Коробчука та «Помирана» Тараса Антипович. Тарас Антипович навіть залишив кілька своїх книг з автографом на продаж.

Павло Коробчук презентує свою книгу на літературній сцені (Джерело - соц. мережі)

Усього полтавці зібрали та передали у благодійний фонд «Таблеточки» на допомогу онкохворим дітям майже 11 тис. грн. Організатори кажуть, що вже планують наступну благодійну барахолку. Орієнтовний час її проведення – квітень 2018 року.

Опублікована: 2 жовтня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація