UZKDkWmFM9GIV4o6

У листопаді 2019 року невідомі розбили інтерактивну дошку на Алеї пам’яті воїнів АТО. З того часу триває досудове розслідування та шукають людей, які можуть бути причетними до злочину.

На місці розбитої дошки планують встановити, але після капітального ремонту парку імені Котляревського, яку планують розпочати у 2022 році. Директор комунального підприємства «Декоративні культури» Сергій Сілаєв 12 січня розповів, що у проєктній документації ремонту парку враховують повернення дошки на Алеї пам’яті.

Нагадаємо, дошку побили невідомі вандали в ніч на 30 листопада. Тієї ж ночі пошкодили меморіальну дошку загиблому атовцю Сергію Лимарю та спалили автомобіль військових волонтерів. Волонтери пов’язали це з діяльністю проросійських сил.

У грудні 2019 року слідчі поліції через Октябрський райсуд наклали арешт на розбиту у листопаді вандалами інтерактивну дошку на Алеї воїнів АТО, адже та визнана речовим доказом.  Дошка зберігається в гаражі «Міськсвітла».

У січні 2020 року стало відомо, що поліція підозрює, що розбиття меморіальної дошки Сергію Лимарю та інтерактивної дошки на Алеї пам’яті Воїнів АТО, скоїли радикально налаштовані особи, які вчиняли подібні правопорушення в Полтаві у 2016-2019 роках.

Додамо, у 2016 році невідомі розбили 3 меморіальні дошки: о другій ночі полтавець помітив пошкоджену дошку бійцю «Азова» Антону «Сіфу», Олександру Мочалову, Сергієві Лимарю.

Згодом 11 вересня невідомі пошкодили одразу 5 меморіальних дощок, встановлених на честь полтавських АТОвців, а саме: Антонові Грицаю та Олександрові Мочалову (відновлені), Валерію Боняківському (встановлена на фасаді ЗОШ № 11), Антонові Цедіку та Святославу Горбенку (на фасаді ліцею № 1), а також Олександру Фролову (на фасаді ЗОШ № 6). Випадки вандалізму повторювалися у квітні 2017, квітні 2018 і листопаді 2019.

Loading...