apph7569baulqi7q

В оновленій капсулі, яку розробили для транспортування людей з COVID-19, тепер можна перевозити людей з опіками. Її обладнали системою інфрачервоного та синього світлодіодного випромінювання для відновлення клітин шкіри.

Інфрачервоне світло впливає на уражені ділянки шкіри, знищуючи бактерії та збільшуючи концентрацію кисню в клітинах шкіри. Панель синього світлодіодного світла має антибактеріальний ефект та інші медичні властивості, що пришвидшують заживлення опіків. Про це розповів ЗМІСТу директор кременчуцької фірми-розробника «Креатив-агромаш» Юрій Андрієвський.

Оновлена капсула

«Дуже важливо створити для хворого стерильні та комфортні умови. Головне — це уникнути інфікування пошкоджених ран. Тому ми вирішили додати в нашу капсулу декілька додаткових опцій».

Юрій Андрієвський розповів, що модифікацію вирішили створити після зустрічі з керівником відділу медицини катастроф ДОЗ ПОДА Володимиром Мохначовим. Також директор підприємства прислухався до порад львівського військового госпіталю.

«Я дійшов висновку, що хворих із опіками тільки в Полтавській області потрібно транспортувати на відстань до 250 км, а це займає від 3 до 5 годин. Комплектація капсули дозволяє створити стерильне середовище. Через адаптер подається тепле очищене повітря».

Оновлена капсула

Нині підприємство виготовило лише перший зракок, який мають протестувати в опіковому відділенні кременчуцької Центральної районної лікарні. Згодом капсула має пройти клінічні випробування в київській лікарні «Феофанія».

Нагадаємо, кременчуцька фірма «Креатив-агромаш» розробила капсулу для транспортування хворих на коронавірус. Нею вже користуються в Полтаві. Також «Креатив-агромаш» виготовив аналог іноземного рятувального комплекту.

Loading...