(Фото – glusco.swiss)

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов сказав, що усі автозаправні станції в Україні перевірять. На Полтавщині у березні виконали рейди на 48 заправних станціях і арештували 326 т. пального на понад 7 млн грн.

Про це повідомив 6 квітня заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

На початку квітня перевірять ще 13 АЗС. Євген Греков пише, що щодо 5 об’єктів звернулася Служба безпеки України, а ще 8 встановлені за договорами оренди землі, але виявили невідповідність цільовому призначенню земель:

«Детінізація ринку пального дозволить створити умови для прогнозування цін на пальне. Це й зарахування частини акцизного податку з пального до бюджетів органів місцевого самоврядування. Тож громади області також мають бути зацікавлені, щоб АЗС на їхній території працювали легально».

У межах перевірок хочуть припинити роботу нелегальних автозаправних станцій. Також триває робота з виявлення незаконного обігу пального.

Раніше Служба безпеки України повідомила про викриття оборудки з нерегульованої реалізації неякісних нафтопродуктів. Як повідомляє BBC Україна обшуки проводили у мережі Glusco, яку пов’язують з нардепом Віктором Медведчуком. У Полтаві знаходиться 2 АЗС мережі. Ще 1 станція Glusco знаходиться у Решетилівці.

Правоохоронці виявили організацію протиправної схеми обігу та реалізації неякісних нафтопродуктів. Таким чином організатори ухилялися від сплати податків до держбюджету й завдали на майже 240 млн грн.

Loading...