На Полтавщині люди травмувалися під час городніх робіт

Джерело – ukr.media
З початку квітня на Полтавщині зафіксували чотири випадки травмування на городах. Два з них закінчилися смертю потерпілих.
Про травми 12 квітня повідомили у Полтавському обласному центрі громадського здоров’я.
Від 31 березня по 10 квітня цього року в області зареєстрували чотири серйозні травми: Оржицька, Новосанжарська (два випадки) та Машівська підстанції екстреної медичної допомоги. Діагнози – від перелому і рваних ран до травматичної ампутації. Два із чотирьох випадків закінчилися смертю потерпілих.
У центрі громадського здоров’я повідомляють, що травматизм пов’язаний із необережним поводженням як зі складною сільськогосподарською технікою, так і з побутовими приладами – домашнім культиватором, газонокосаркою, бензопилою тощо.
Нагадаємо, що 5 квітня правоохоронців повідомили про падіння кошика підіймального крана, у якому перебували двоє чоловіків.
Правоохоронці розпочали розслідування за статтею про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. У момент падіння в металевому кошику перебували двоє чоловіків 46 і 32 років. Вони обпилювали сухі гілки дерев біля тротуару й житлового будинку, використовуючи кран, коли стріла зламалася навпіл і кошик упав.
Також додамо, що торік у листопаді на підприємстві в області помер працівник. Смерть визнали природною, проте згодом встановили її зв’язок із роботою. Смерть на роботі сталася в Глобинській громаді. Ситуацію розслідувала спеціальна комісія, яка дійшла висновку, що захворювання робітника пов’язане з умовами праці.