Ілюстративне фото Центральний автовокзал м.Полтава

З 15 травня відновлюють роботу автостанції у Великій Багачці та Шишаках.

Про це ЗМІСТу 14 травня розповів керівник «Полтаваавтотранс» Сергій Бутко.

За словами керівника, автостанція у Великій Багачці може закритися з 1 червня. Остаточне рішення щодо її роботи ухвалять до кінця місяця.

Нагадаємо, з 21 квітня в області тимчасово не працювали 8 автостанцій. Три з них з 7 травня відновили роботу. 11 травня припинили роботу 2 автостанції у Хоролі. 13 травня припинила роботу автостанція в Оржиці.

Наразі автостанції області працюють у штатному режимі. Купити квитки можна лише на сидячі місця. Кожен пасажир має бути в масці.

Перелік автостанцій, які цьогоріч припинили свою роботу можна переглянути за посиланням.

Минулоріч на Полтавщині закрили 7 автостанцій. Їх закривали через збитковість та низький пасажиропотік. Влітку 2020-го припинили працювати автостанції у Машівці, Козельщині та Семенівці.  У вересні закрилася автостанція №3 у Полтаві. У листопаді закрилася автостанція у Кобеляках. 1 грудня припинила працювати автостанція у Глобиному. 10 грудня припинила працювати одна з автостанції в місті Гадяч.

Інтерв'ю з Сергієм Бутко про вартість квитків, якість доріг, автобусні перевезення та закриття автостанцій можна прочитати за посиланням.

Loading...