Цьогоріч на Полтавщині з’являться 5 нових інтерактивних радарів, що вимірюють швидкість руху автівок.

Про це 21 липня повідомили у пресслужбі Агентства місцевих доріг у Полтавській області.

Нині тривають перемовини з громадами Полтавщини щодо локацій, де встановлять пристрої.

Перше інформаційне табло з датчиком руху транспорту і сонячною батареєю встановили у селі Мачухи у 2020 році. Другий встановили на трасі Київ-Харків, біля перехрестя Харківського шосе та вул. Кагамлика. Кожен з них коштував майже 200 тис. грн.

Цей пристрій фіксує швидкість руху автомобілістів, але через порушення, які він зафіксує, водіїв карати не зможуть. Радар виконує профілактичну функцію і встановлений для посилення самодисципліни водіїв на місцевих дорогах.

Інтерактивний радар фіксує швидкість автомобілів, які рухаються в один бік. Якщо водій рухається не швидше, аніж на 50 км/год, на інформаційному табло показують швидкість зеленим шрифтом та смайликом. Якщо ж норму перевищили, швидкість показується червоним кольором. Цей радар зберігатиме дані лише певний проміжок часу (максимум до пів року) і уже незабаром можна буде побачити антирекорд швидкості, з якою рухалася людина на вулиці Жовтневій у Мачухах.

Швидкість автомобіля вираховують спеціальні датчики на відстані 200 метрів до стовпа. Навіть якщо водій швидко загальмує, одразу буде зафіксовано його початкову швидкість. Єдине, що цю інформацію правоохоронці не отримають, адже радар не фіксує номери автомобілів і ніяк не пристосований для передачі інформації поліціянтам.

Loading...