Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – pravda.com.ua

Для виявлення варіанту коронавірусу хворих на Полтавщині тестують вибірково.

Про це повідомив керівник Полтавського обласного центру контролю та профілактики хвороб Андрій Хайлов під час брифінгу 16 вересня:

«Ми вибірково зараз здійснюємо типування штаму "Дельта". Практично він із всіх підтверджених складає 80-90%».

За словами Андрія Хайлова, кількість тест-систем на коронавірус «Дельта» в області наразі обмежена, тому серед підтверджених хворих на COVID-`19 вибирають пацієнтів, яких додатково тестують на варіант збудника захворювання.

Отримані результати надсилають на перевірку до Центру громадського здоров'я України, де їх підтверджує референтна лабораторія.

За словами Андрія Хайлова, серед інфікованих збудником коронавірусу «Дельта» на Полтавщині є діти, але перебіг захворювання у них неускладнений.

Нагадаємо, що у коронавірусу «Дельта», який поширюється Полтавщиною, фіксують новий симптом – діарею впродовж кількох днів. 

За даними Міністерства охорони здоров’я, до поширених симптомів варіанту «Дельта» належать головний біль, лихоманка, нежить та біль у горлі.

Також повідомляють, що під час інфікування коронавірусом «Дельта» у пацієнтів спостерігають утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин та гангрени. 

Loading...