Ілюстративне фото зі школи на Дніпропетровщині (
Ілюстративне фото зі школи на Дніпропетровщині (

Фото – телеграм-канал «Великого будівництва»)

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій рекомендувала закладам освіти області перейти на дистанційну форму навчання.

За останню добу захворіли 90 учнів, 3 956 школярів та 178 класів пішли на самоізоляцію. Про це повідомили 27 січня у Полтавській обласній державній адміністрації. 

Через погіршення ситуації з поширенням коронавірусу рекомендують школам перевести учнів 5-11 класів на онлайн-навчання з 31 січня по 12 лютого. Закладам професійно-технічної освіти організувати перехід на дистанційну та/або змішану форму навчання із 31 січня по 12 лютого. У вишах і закладах фахової передвищої освіти запровадити дистанційну форму з 31 січня по 25 лютого.

Дитячі садочки, спеціальні заклади освіти й молодша школа працюватимуть у звичному режимі, але з дотриманням карантинних вимог.

Нагадаємо, 26 січня МОН надіслали засновникам і керівникам закладів освіти рекомендації, щодо організації онлайн-навчання.

Динаміка захворюваності на COVID-19 в області демонструє стійке зростання.Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак говорить, що причиною зростання захворюваності є висока заразливість коронавірусу:

«Кількість захворілих різко пішла вгору. Це говорить про поширення “Омікрону”. Тому що з 88 хворих з пневмонією, до яких за добу виїжджала бригада екстреної медичної допомоги, госпіталізовані тільки 18. Якби це було раніше, коли був “Дельта”, то відсотків 60 ми б госпіталізували. Тобто це свідчить про те, що “Омікрон” є, він циркулює, охоплює дуже велику кількість населення. Цілі колективи хворіють, але вони хворіють вдома в легкій формі».

Зафіксували коронавірус «Омікрон» у Полтаві в грудні минулого року. Які симптоми виявляють в інфікованих найчастіше, читайте тут.

Loading...