Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Школа у Сумській області (Фото – телеграм-канал «Великого будівництва»)

Учнів 5-11 класів Міністерство освіти України рекомендує відправити на дистанційне навчання на два тижні, а студентів – на місяць.

Про це повідомили у МОН 26 січня.

Рекомендації надіслали засновникам і керівникам закладів освіти.

Через погіршення ситуації з поширенням коронавірусу рекомендують:

  • організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання щонайменше протягом двох тижнів; 
  • у закладах професійної освіти організувати перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять;
  • у закладах фахової передвищої, вищої освіти усіх форм власності та сфер управління запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого 2022 року, урахувавши необхідні зміни до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

Незалежно від епідемічної ситуації, відвідування початкової школи та садочків дозволяється.

Динаміка захворюваності на COVID-19 в області демонструє стійке зростання.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак говорить, що причиною зростання захворюваності є висока заразливість коронавірусу:

«Кількість захворілих різко пішла вгору. Це говорить про поширення “Омікрону”. Тому що з 88 хворих з пневмонією, до яких за добу виїжджала бригада екстреної медичної допомоги, госпіталізовані тільки 18. Якби це було раніше, коли був “Дельта”, то відсотків 60 ми б госпіталізували. Тобто це свідчить про те, що “Омікрон” є, він циркулює, охоплює дуже велику кількість населення. Цілі колективи хворіють, але вони хворіють вдома в легкій формі».

Зафіксували коронавірус «Омікрон» у Полтаві в грудні минулого року. Які симптоми виявляють в інфікованих найчастіше, читайте тут.

Loading...