На посаду директорів медичного і культурного департаментів Полтавської міськради оголосили конкурс

Автор: Віталій Крицький, 11 січня, 10:41

Фото: Полтавська міська рада (фото Богдана Проскурова)


Полтавська міська рада шукає очільників двох новостворених департаментів – департаменту охорони здоров'я та соціального розвитку та департаменту культури, молоді та спорту.

Конкурс оголосили 28 грудня 2019 року і триватиме він до 26 січня 2020.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, досконале володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп'ютері.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород. Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Полтава,  вул. Соборності, 36, кімната № 132.

Відомо, що на посаду директора департаменту охорони здоров’я змагатиметься заступниця начальника міського управління охорони здоров’я з реформування Вікторія Лоза. Про наміри взяти участь у конкурсі заявив також і голова Соціалістичної партії України Сергій Чередніченко.

За керівну посаду в департаменті молоді і спорту мають змагатися, щонайменше, ексначальниця управління молоді і спорту Олена Бабенко і «свободівець», депутат Полтавської облради Ігор Скляр. У свою чергу Скляр зауважував, що поки не вирішив, чи подаватиме свою кандидатуру на заступника начальника департаменту, чи відразу на керівника.

Крім того, оголосили конкурс на посади заступників директорів вищезазначених департаментів.

Раніше департамент з реєстрації очолила колишня керівниця юридичного управління міськвиконкому Інна Сорока. Департаментом економіки і інвестицій керуватиме ексначальниця управління економічних питань міськвиконкому Віта Клименко.

Нагадаємо, ЗМІСТ розповідав про структуру і функції новостворених департаментів у Полтавській міській раді.

Опублікована: 11 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація