potNswUm8o3Om1YP

Олена Бабенко планує брати участь у конкурсі на посаду заступника та директора новоствореного департаменту культури молоді та спорту.

У п’ятницю, 1 листопада, Бабенко подала декларацію перед звільненням із посади начальника управління молоді і спорту. Її скоротили у зв'язку зі створенням нового департаменту культури, молоді та спорту.

За нашою інформацією, за посаду заступника керівника департаменту також змагатиметься «свободівець», депутат Полтавської обласної ради Ігор Скляр.

У коментарі ЗМІСТу Скляр підтвердив, що хоче спробувати свої сили на керівну посаду в департаменті. Він ще вирішує, чи подавати заявку тільки на заступника чи і на начальника управління. Він додав, зацікавлений у розвитку молодіжної сфери в Полтаві.

Ігор Скляр

Зі свого боку Бабенко повідомила, що сподівається на відкритість конкурсу, і що міська влада слідуватиме стандартам прозорості.

Нагадаємо, Олена Бабенко очолила управління молоді і спорту наприкінці листопада 2018 року. Першочергові завдання посадовиця виділяла: підвищення рівня співпраці між громадськими об’єднаннями та міською владою, призупинення відтоку молоді та реалізація проєкту «Бюджет участі».

Фото Богдана Проскурова

Loading...