На психологічному тренінгу полтавців навчатимуть поповнювати життєву енергію

Автор: Олена Бабенко, 27 березня, 12:34

Фото: У Полтаві проведуть тренінг для пошуку джерел власної енергії


28 березня о 18:00 у «Львівській кав’ярні» відбудеться тренінг «Оновлення, або де брати енергію. Психолог Олена Васильєва розповідатиме, куди зникає енергія, як її поповнювати та знайти баланс в житті.

Олена Васильєва – психолог, процесуальний та гештальт-терапевт. Освіту здобувала в Київському гештальт Університеті. Зараз займається приватною психологічною практикою. Вона говорить, що наприкінці зими, особливо такої затяжної, як цьогорічна, завжди не вистачає сил:

«Ми спимо і не можемо виспатись, прокидаємось втомленими. Щось плануємо і не виконуємо. Розуміємо, що нам бракує енергії. У такій ситуації варто звертатися до спеціалістів».

Тренінг допоможе розібратися у власних психологічних проблемах. Перш за все розбиратимуть причини, з яких людині бракує енергії. Таких факторів багато, і у кожного своя історія і нюанси, але їх можна узагальнити:

  1. Багатофункціональність. Ми ставимо перед собою безліч завдань і намагаємося їх виконати. Не справляємось і відчуваємо незадоволеність. У результаті метушимося, бігаємо та займаємось самоїдством.
  2. Метушня. Вона буває двох видів: зовнішня і внутрішня. Ми можемо фізично поспішати, прискорюватися і виглядати активними, а всередині – по-різному. При внутрішній метушні зовні виглядаємо як завгодно, а всередині постійно кипить процес: постійно біжимо, вирішуємо, хвилюємось. У такому випадку живемо «там і тоді», а не «тут і зараз». Втрачаємо енергію на те, що змінити не можна або на те, що ніколи не відбудеться.
  3. Робити нецікаве. Жити не з тією людиною. Працювати на «не своїй» роботі. Ми забуваємо про себе, просто перестаємо відчувати, чого хочемо. А наші бажання – те, що генерує енергію. Робимо те, що не хочемо – втрачаємо енергію.
  4. Перфекціонізм. Банальне бажання бути кращим завжди. Для цього потрібно все знати і вміти. Не тому, що цікаво, а тому, що не може не бути кращим. Це вимагає хронічної напруги та витрат енергії.
  5. Незакінчені справи. Вчені довели, що коли починаємо щось, то в мізках виникає напруга. І не зникає, доки не завершимо дію. Чим більше незавершених справ – тим більше енергії витрачаємо.
  6. Стримані почуття. У нас не прийнято висловлювати почуття, особливо негативні. Більшість людей подавлює їх, а потім прокручує знов і знов. На це витрачається безліч енергії.

 Афіша заходу

Вартість участі: 100 грн.

Запис за телефонами: 095 215 61 01, 067 911 22 08 або за посиланням.

Кількість місць обмежена.

Опублікована: 27 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація