На щиті до Полтави повернувся помічник гранатометника, який загинув на Донеччині

Олександр Коба.
Олександр Коба.

Фото: Полтавська міська рада

У Полтаві провели в останню дорогу загиблого під час виконання бойового завдання захисника Олександра Кобу.

Про прощання з воїном повідомили 24 квітня в Полтавській міській раді. 

Олександр Коба народився 4 червня 1981 року в Полтаві. Навчався в загальноосвітній школі №30, а потім здобув вищу освіту економіста в Національному університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

З 2003 року воїн працював у «Приватбанку» економістом, потім у тому ж банку займав керівні посади. У 2013 році він переїхав до Києва, де працював у Альфа та ПУМБ банках. У 2022 році захисник повернувся до Полтави.   

На початку повномасштабної війни Олександр Коба став до лав ЗСУ на посаді помічника гранатометника аеромобільного батальйону. 

Фото: Полтавська міська рада

19 квітня, під час виконання бойового завдання в районі села Новомихайлівка на Донеччині, воїн Олександр Коба загинув.

Вічна пам’ять захисникові! 

Загадаймо імена полеглих воїнів

З Авдіївки повернули тіло 29-річного воїна Полтавщини. З перших днів повномасштабного вторгнення Дмитра Івахненка мобілізували до війська. Воїн служив на Чернігівщині, а 20 січня 2024 року його військовий підрозділ перекинули до Авдіївки. Останнє бойове завдання захисник виконав з 4-го на 5-те лютого і відтоді вважався зниклим безвісти. Днями його загибель підтвердили.

Віталій Сидорка повернувся на щиті після бою. Дружина та мати втратили свого героя у ворожому штурмі на Луганщині. 15 квітня Віталій Сидорка загинув, а за кілька днів відбулося прощання з воїном.

Через майже п’ять місяців після загибелі Юрія Костєва на війні його рідні отримали трагічну звістку.  У квітні ДНК-тест підтвердив загибель військовослужбовця. Згодом воїн повернеться додому на щиті.

41-річний солдат Володимир Минзар поліг під ворожим вогнем на Донеччині. У день своєї загибелі він отримав звістку про зникнення на фронті брата. Останній бій воїн прийняв, запобігаючи просуванню росіян поблизу Красногорівки Покровського району.