На східному фронті обірвалося життя воїна-гранатометника з Полтавщини

16 березня під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув воїн з Полтавщини Андрій Задорожній.

Про те, що воїн загинув 19 березня повідомила Диканська громада. 

Андрій Задорожній народився у 1976 році. Служив старший солдат у третьому стрілецькому відділенні другого стрілецького взводу третьої стрілецької роти гранатометником.

Загинув воїн 16 березня під час бойового завдання на Донеччині. Про дату та час прощання із загиблим повідомлять додатково.

Вічна пам’ять воїну!

Згадаймо імена полеглих за Україну.

Руслан Офіцеренко народився 28 травня 1998 року у Гадячі. Закінчив школу у Власівці, згодом вступив до Зіньківського регіонального центру професійно-технічної освіти, де опанував професію електромонтера. З 1 квітня 2022 року Руслан Офіцеренко добровольцем став на захист країни.

Воїн служив у «Азові». До останнього воював на Бахмутському напрямку. Захисник був оператором відділення управління командира мінометної батареї. Воїн загинув 14 березня на Донеччині.

Унаслідок тяжких поранень 14 березня помер старший навідник протитанкового відділення Федір Кадігроб з Лубен.

Старший солдат Федір Кадігроб помер 14 березня в лікарні від важких ран. Воїн зазнав поранень у бою за Україну 13 березня поблизу Голикового Сєвєродонецького району на Луганщині. Служив як старший навідник протитанкового відділення взводу вогневої підтримки десантно-штурмового батальй

ону.

27-річний захисник з Полтавщини Артур Васильків повернеться додому на щиті після бою на Донеччині. Воїн народився 17 жовтня 1996 року в Диканській громаді. З початком повномасштабної війни служив на посаді номера обслуги 2-го гранатометного відділення 3 десантно-штурмового батальйону.

Останній бій Артур Васильків прийняв 13 березня поблизу Новомихайлівки Покровського району на Донеччині.