Начальник Державної екологічної інспекції звітуватиме перед депутатами облради

Автор: Наталія Норіцина, 12 липня, 13:49

Фото: Олександ Біленький та Ігор Горжій на засіданні екологічної комісії


11 липня у Полтавській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань екології та природокористування. Одним з ключових пунктів порядку денного стало питання щодо звітування керівника Державної екологічної інспекції.

Голова профільної комісії Ігор Горжій під час засідання заявив про те, що начальник Державної екологічної інспекції в Полтавській області Сергій Кравченко має звітуватися про свою роботу та екологічний стан в області перед депутатами облради.

Ігор Горжій, голова комісії з питань екології та раціонального природокористування:

«Я хотів би все таки винести це питання про звіт начальника інспекції, щоб надав нам повністю інформацію. У нас з 2018 року уже полігони мусять бути, а не звалища. Як буде контролюватися ця ситуація? Друга ситуація:  скільки штрафних санкцій було виписано на підприємства, скільки сплачено. Тобто повністю весь звіт ми хочемо заслухати, де в нас є порядки, де непорядки, що в нас робиться. Кого наказують, кого приволікають, кого заволікають для наведення цих порядків».

Сам пан Кравченко на засідання комісії не з’явився. Натомість надіслав лист, що він зараз знаходиться у відрядженні. Інтереси начальника на комісії представляв його заступник.

Заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий не підтримав пропозицію про звітування керівника інспекції на наступній сесії облради. Він повідомив, що Сергій Кравченко не зможе бути присутнім на пленарному засіданні, оскільки в нього будуть інші справ в цей час. Також чоловік запропонував винести це питання на наступне засідання сесії, яке має відбутися у вересні.

Роман Товстий, заступник голови облдержадміністрації:

«Я прошу, давайте розглянемо це питання і винесемо на наступну сесію. Півтора місяці у нас ще буде запасу, і в них попрацювати. І керівник ще й прислав письмо, що його не буде. Я все-таки просив би дати трохи часу, бо його не буде. Я прошу вас дати термін на те, щоб було дане завдання адміністрації, щоб воно все  систематизувалося».

Олександр Біленький також дотримувався думки про те, що звіт начальника Державної екологічної інспекції варто перенести на наступне засідання сесії, щоб зекономити час.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:

«У нас на пленарному засіданні тільки в розпорядженні було 41 питання, зараз заходить ще більше 20. Плюс на нагородження 33 чоловіки. Я не захищаю людину чи керівника, я навіть особисто з ним не знайомий. З точки зору закриття сесії, ми просто не втиснемося в ці параметри. Якщо ми почнемо заслуховувати, це не буде 5 чи 10 хвилин».

На думку Ігоря Горжія, таке відтермінування є недоречним, оскільки начальник інспекції, по-перше, є досвідченим держслужбовцем, а, по-друге, повинен постійно володіти ситуацією і бути готовим у будь-який час надати відповідну інформацію. Якщо Сергій Кравченко не зможе якісно прозвітуватися, то, на думку депутата Горжія, доцільно буде направити лист його керівництву про недоцільність перебування на цій посаді.

Проте більшість депутатів також дотримувалися думки, що звіт начальника Державної екологічної інспекції поки що не на часі. Пропозицію голови комісії щодо звітування Сергія Кравченка 14 липня комісія не підтримала. Всю інформацію стосовно екологічної ситуації на Полтавщині держслужбовець повинен буде надати на наступній сесії облради, що відбудеться восени.

Опублікована: 12 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація