Начальник полтавського КАТП-1628 балотується до Верховної Ради від селищ Волинської області

Автор: Віталій Крицький, 14 червня, 12:20

Фото: Тарас Бойко (обкладинка Юлії Деркач)


Керівник КАТП-1628 Тарас Бойко йде в народні депутати по одномандатному виборчому округу №23 (Волинська область) від партії «Рідне місто».

Бойко зареєструвався кандидатом в нардепи 10 червня.

У своїй програмі директор КАТП-1628 говорить, що збирається встановити суворий відбір держслужбовців суто за професійними якостями, а не за рівнем наближеності до того чи іншого центру впливу. Також Бойко хоче скоротити кількість народних депутатів до 300, скасувавши їх недоторканість, підвищити вдвічі розмір заробітних плат і пенсій та припинити експерименти з загальною освітою.

Пояснити навіщо Бойко йде до Верховної Ради, а також чому саме по Волинській області, посадовець відмовився:

«Чому я маю щось пояснювати журналістам? Таке рішення я прийняв для себе. Чому Волинська область? Подивіться мою біографію».

У біографії, яку подав посадовець до ЦВК вказано, що він народився 23 сiчня 1982 року в селі Мирогоща Дубнівського району Рівненської області. Тому поки не зрозуміло, що саме Тарас Бойко мав на увазі.

Центр виборчого округу, по якому йде Бойко, включає в себе Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський, Маневицький райони. Центр округу – селище міського типу Маневичі.

Опублікована: 14 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація