Надійшла звістка зі східного фронту про загибель трьох воїнів з Полтавщини

Олег Рубан, Микола Плохань та Олександр Великоіваненко загинули в один день – 2 березня.
25-річний Олег Рубан – мешканець села Короваї. Воїн служив у лавах 112-ої окремої бригади територіальної оборони. Воїн поліг поблизу Ямполя, що на Донеччині. У захисника залишилися дружина та однорічний син.
До війни Микола Плохань 1993 року народження жив у Солонцях. Військовослужбовець поліг під час виконання бойового завдання поблизу Бахмута, що на Донеччині.
Олександр Великоіваненко 1983 року народження – мешканець Семенівської громади. Захисник боронив незалежність України в лавах 95-ої окремої десантно-штурмової бригади на посаді стрільця-снайпера. Воїна мобілізували у грудні минулого року. Життя Олександра Великоіваненка обірвалося поблизу Кремінної, що на Луганщині.
Вічна пам’ять українським захисникам.
Воїн Іван Кірієнко загинув на Донеччині в перший день весни.
Полтавська обласна рада повідомила про загибель депутата VII скликання Віталія Кабачка у ніч з 2 на 3 березня. Ексдепутат був учасником АТО.
Надійшли звістки з фронту про загибель воїнів Віталія Кабачка, Василя Пістуненка та Володимира Голуба.