Намети в одному стилі, сортування сміття та без шашликів: про організацію Великоднього ярмарку в Полтаві

Автор: Вікторія Баберя, 17 квітня, 15:35

Фото: Організація Великоднього ярмарку в Полтаві (фото - Олега Журавльова)


Із 25 по 27 квітня на вул. Соборності проводитимуть Великодній ярмарок. Ярмаркуватимуть від вул. Котляревського до Театральної площі.

Це буде 10 мобільних наметів розміром 3*3 м в одному стилі – по 5 з кожного боку вулиці. Працюватимуть вони орієнтовно з 10:00 до 18:00. Тетяна Юрченко, заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів, говорить, що свято на Театральній буде проходити один день, а робота із підприємцями триватиме протягом трьох.

До кінця тижня КП «Полтава-Сервіс» розробить договори та укладе договори із підприємцями. На їх підставі і передадуть у користування намети на час проведення ярмарку. Директор КП Олександр Нос наголосив на бережному ставленні до речей, які підприємцям надасть міська влада.

Щодо ярмаркової продукції, то Тетяна Юрченко зазначила, що не буде нічого, що виготовляється на місці, а дозволена лише готова. Це паски, пряники, ковбасні вироби яйця тощо.

«Ніяких шашликів, це ж буде Чистий четвер, спокійне родинне свято», – наголосила Тетяна Юрченко.

Про організацію Великоднього ярмарку

На території ярмаркового містечка будуть встановлені додаткові урни, аби слідкувати за чистотою. КАТП-1628 забезпечить щоденне прибирання та вивезення сміття.

«На час проведення заходу ми розставимо допоміжні баки для роздільного збору сміття з обох боків наметів. Буде чітко прописано – куди викидатимуть скло, папір та пластик. Важливо, щоб цього дотримувалися», – повідомив Віталій Худолій, заступник начальника з питань розвитку ЖКГ.

Самі ж підприємці також повинні прибирати та контролювати ситуацію біля своїх наметів. За цим на ярмарку слідкуватимуть працівники Інспекції по контролю за благоустроєм:

«Наші інспектори будуть присутні на ярмарку. Тож, якщо ви здійснюєте виставкову, ярмаркову діяльність, то прибирайте після себе. Якщо будуть порушення, то наші працівники вручатимуть приписи», – наголосив начальник Інспекції Антон Тонконог.

Про організацію Великоднього ярмарку

Додамо, 25 квітня з 12:00 на Театральній площі проводитиметься загальноміське свято «Великдень у Полтаві». На сцені виступатимуть кращі колективи міста з тематичними гаївками й веснянками. На усіх присутніх чекають тематичні фотозони, різноманітні майстер-класи для дорослих та дітей: розпису писанки, виготовлення іграшок з тканини, поробки з фетру та пластиліну тощо.

Крім того, під час свята діятиме виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Містечко майстрів» та святковий Великодній ярмарок з пасхальними виробами, який продовжиться 26 та 27 квітня з 11:00 до 19:00.

Опублікована: 17 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація