Назустріч легалізації «євроблях». Як голосували нардепи Полтавщини за зміни до кодексів у першому читанні

Автор: Анна Єгорова, 13 липня, 14:31

Фото: Автівка на єврономерах (Джерело - s.44.ua)


Сьогодні Парламент прийняв у першому читанні два законопроекти, що пропонують знизити акцизи на розмитнення автомобілів і врегулювати процес ввезення автівок з-за кордону.

Більшість полтавських нардепів-мажоритарників проголосували «за»: Андрій Река, Юрій Бублик, Сергій Каплін, Юрій Шаповалов і Олег Кулініч. Костянтин Іщейкін і Руслан Богдан не взяли участь у голосуванні, а Костянтин Жеваго не з’явився.

Голосування нардепів Полтавщини. Законопроекти 8487, 8488

Портал Верховної Ради повідомляє, що загалом за проект закону №8487 щодо зниження вартості розмитнення авт із єврономерами в першому читанні проголосували 265 нардепи. Він вносить зміни в Податковий кодекс щодо оподаткування акцизом легковиків.

За основу законопроект №8488 схвалили 256 народних обранців Ради. Тут – зміни до Митного кодексу, а також законодавчі акти щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Докладно про запропоновані зміни писала «Українська правда».

ЗМІСТ раніше розповідав, які думки висловлюють полтавці про нещодавню хвилю виступів власників автівок із єврономерами за ухвалення законів про розмитнення «євроблях».

Опублікована: 13 липня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація